Вівторок, 19 лютого 2019,13:32

У Шацькому районі з’явився інспектор з праці

11.06.2018 / Новини

Нині актуальними є питання дотримання мінімальних гарантій оплати праці, забезпечення права людини на безпечні умови праці, на оплату цієї праці та виявлення нелегальної зайнятості.

Днями директор Шацького районного центру зайнятості Мирослава Терета та провідний фахівець з питань зайнятості Шацької районної філії Волинського ОЦЗ Лідія Шеметило зустрілись з новопризначеним інспектором праці Шацької селищної ради Оксаною Тимошук, – інформує прес-служба установи у Facebook.

Учасники зустрічі обговорили напрямки співпраці служби зайнятості та об’єднаної громади з питань активізації процесу легалізації ринку праці та дотримання трудових прав жителів громади.

Оксана Тимошук розповіла про основні функції інспектора праці, який в об’єднаній громаді контролюватиме систему оплати праці, додержання її мінімальних гарантій, належне оформлення трудових відносин тощо.

Також сторони домовились про організацію інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців району, участь інспектора праці в навчальних семінарах, які проводяться в Шацькій районній філії Волинського ОЦЗ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*