Вівторок, 15 січня 2019,14:46

У Шацькому районі створять молочні кооперативи

14.02.2018 / Новини

12-го лютого відбулася оперативна нарада під керівництвом голови Шацької райдержадміністрації Василя Голядинця.

Про це йдеться на сайті Шацької райдержадміністрації.

Про виконання програм у галузі АПК за 2017 рік та перспективи підтримки галузі у 2018 році інформувала Галина Носуліч, начальник відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької райдержадміністрації.

Голову райдержадміністрації Василя Голядинця зацікавило актуальне нині питання утворення кооперативів. Галина Носуліч зазначила, що об’єднання у кооперативи дасть можливість отримати значну державну допомогу на відповідне обладнання, що підвищить якість молока для невеликих господарств.

Для цього необхідним є проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо переваг створення кооперативу на даному етапі, щоб мати змогу скористатись фінансовою підтримкою, звичайно все це має відбуватися за згоди селян.

Особливо це стосується жителів Прип’ятського старостинського округу, Піщанської та Грабівської сільських рад, адже жителі даних територій здають більше молока в порівнянні з іншими. Створення ініціативних груп серед населення дасть змогу проаналізувати подальші умови реалізації молока на переробні підприємства.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*