У Шацькому районі обговорили використання коштів, що були перебачені на природоохоронні заходи (ФОТО)

09.11.2017 / Новини

У четвер, 8 листопада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука за участю голови Шацької районної державної адміністрації Василя Голядинця відбулась виїзна робоча нарада з питань освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів у Шацькому районі.

Про це інформує сайт Шацької райдержадміністрації.

Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець інформував про стан виконання природоохоронних заходів за рахунок коштів державного бюджету, проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення, зокрема: будівництво каналізаційної мережі у західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд (розроблення проектно-кошторисної документації).

Очільник району зазначив, що виготовлення кошторисної документації по західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники становить 475 тис.грн., яку виготовляє ПП «Екотехсервіс».

Про розширення існуючої каналізаційної мережі смт Шацьк та відновлення вулиць з грунтовим покриттям, задіяних в каналізуванні (зміна № 1) інформував Сергій Віннічук – Шацький селищний голова.

За його словами на цей проект передбачено кошти в сумі 6868,162 тис.грн. Ці торги визнані такими, що відбулися, в цих торгах приймало участь чотири учасники. Станом на 03.11.2017 року тендерним комітетом Шацької селищної ради оголошено переможцем ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», з ціновою пропозицією на суму 6 млн.680 тис.грн., очікується підписання договору сторонами.

Про будівництво мереж та споруд господарсько-побутової каналізації с.Світязь Шацького району Волинської області (коригування) доповів Микола Цвид – Світязький сільський голова. Він зазначив, що проектно-кошторисна докуменгтація відкоригована та передана на експертизу і отримала позитивний висновок. Станом на сьогоднійшній день оголошений тендер на закупівлю робіт в електронній системі публічних закупівель «Prozorro».

Шацькою селищною радою та Світязькою сільською радою передбачено кошти на співфінансування вказаних заходів. Рішенням обласної ради передбачено співфінансування природоохоронних заходів у Шацькому районі, визначених постановою Кабінету міністрів України від 4 липня 2017 року № 473, у сумі 650 тис.грн.

Станом на 3-тє листопада цього року кошти з державного бюджету надійшли на рахунки Світязької сільської та Шацької селищної рад.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*