Неділя, 26 травня 2019,23:56

У Шацькій школі-гімназії ярмаркували і збирали кошти на благодійність (ФОТО)

05.12.2018 / Новини

Вже стало традицією в ОЗ НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” селища Шацьк проводити ярмарок солодощів.

Цей навчальний рік не став виключенням: у понеділок, 3 грудня, ця подія знову згуртувала всю шкільну родину – учнів, учителів і батьківську громаду. В цей день тут було гамірно і метушливо, а ще весело і цікаво, – пише Район.Шацьк.

Тут вирував справжній український ярмарок: дівчатка і хлопці у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у приготування якого було вкладено не тільки старання, вміння і працю, а ще й часточку душі кожного з учасників. Продавцями були самі діти – і в цьому вони проявили неабиякий хист.

На першій великій перерві шкільні коридори нагадували мурашник. Розпочався ярмарок. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, вафлі, желе – чого тільки не було!

Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи.

Кожен прилавок оточувало багато бажаючих придбати смакоту. Ярмарок тривав на двох великих перервах, впродовж яких столи-прилавки швидко стали пустими, а всі його учасники повернулися до своїх буденних справ.

Зібрані на ярмарку кошти будуть використані на благодійність.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*