Неділя, 7 червня 2020

У Шацьку відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

08.11.2019 / Новини

7 листопада під головуванням заступника голови Шацької райдержадміністрації Володимира Бугайчука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист,- інформує пресслужба Шацької РДА.

У роботі комісії взяли участь: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Кропивник, головний спеціаліст служби Алла Пех, члени комісії, а також запрошені громадяни.

На порядку денному розглядалося  8 питань. На засіданні комісії заслухано громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та надано рекомендації керівників районних служб та спеціалістів (відповідно профілю).

За результатами засідання комісією прийнято виважені рішення щодо розв’язання порушених питань з метою захисту прав та інтересів дітей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*