Неділя, 29 березня 2020

У Шацьку проведуть громадські обговорення поекту парку та дитмайданчика

31.05.2019 / Новини

Громадські слухання відбудуться 1-го липня в адмінприміщенні Шацької селищної ради. Наразі розпочали  процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розташування парку та дитячого майданчика.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Детальний план території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк – це містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради.

Про це інформують на сайті  Шацької ОТГ.

Замовником детального плану є Шацька селищна рада. Розробник детального плану – ФОП Матвіїшин Т. Я.

Детальний план виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №48/16.5 від 21.03.2019р. та №48/16.6 від 21.03.2019р.

Ознайомитися з Детальним планом території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк до 30.06.2019р.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 30 червня та розглядаються у місячний строк з дня подання.

Громадські слухання відбудуться 1 липня в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.00 год.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*