Четвер, 18 липня 2019

У Шацьку безробітних залучили до громадських робіт (ФОТО)

16.04.2019 / Новини

У рамках реалізації проекту “Успішна громада” фахівці Шацької районної філії Волинського ОЦЗ тісно співпрацюють з Шацькою селищною радою, зокрема і в частині організації громадських робіт.

Про це інформує прес-служба центру зайнятості.

Об’єднаною територіальною громадою на 2019 рік у місцевому бюджеті передбачено 24,4 тис. гривень на цей вид робіт.

У І кварталі цього року між Шацькою районною філією Волинського ОЦЗ та Шацькою селищною радою було укладено 5 договорів на громадські роботи, залучено 13 безробітних громадян.

Яскравим прикладом дієвого використання можливостей громадських робіт є організація даного виду робіт на території селища Шацьк та сіл Прип’ятського старостинського округу Шацької об’єднаної територіальної громади.

Завдяки організації і проведенню громадських робіт безробітні громадяни мали змогу долучитися до створення комфортних умов проживання у чистих селах, провели ремонтні роботи у клубах с. Мельники та с. Плоске, відремонтували і поставили паркан біля установи соціальної сфери.

Виконувач обов’язків старости Прип’ятського старостинського округу Іван Гінчук каже, що постійно співпрацює з фахівцями Шацької районної філії Волинського ОЦЗ, аби принести користь громаді, навести лад на території округу і в той же час дати можливість непрацюючій частині населення трохи підзаробити.

 

 

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*