Четвер, 18 липня 2019

У Шацькій ОТГ працюють над розробкою логотипу (ФОТО)

15.04.2019 / Новини

У Шацькій селищній раді відбулася зустріч радника із комунікацій Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич із виконувачкою обов’язків голови Шацької ОТГ Людмилою Цевух та працівниками, які відповідальні просування громади в інформаційному просторі.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України.

Під час зустрічі обговорили ідеї для майбутнього логотипу об’єднаної територіальної громади, адже працівники Шацької ОТГ — часті гості на відповідних семінарах у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування. Також поспілкувалися про те, які кольори та символи варто використовувати у логотипі, який представлятиме туристичну привабливість громади.

Олена Кузьмич разом із працівниками ОТГ проаналізувала сторінку у соціальній мережі Facebook та офіційну сторінку громади в мережі Інтернет і вказала на високу оперативність розміщення документів на сайті ОТГ.

Також разом із начальником відділу організаційно-правового забезпечення Ольгою Найдою помізкували над першими кроками із розробки комунікаційної стратегії ОТГ для комплексного просування громади в інформаційному просторі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*