У Шацькій ОТГ за рік зареєстрували 27 шлюбів та 55 народжень

07.01.2020 / Новини

У ЦНАПі Шацької ОТГ підбили підсумки діяльності за 2019 рік. Протягом року на території громади зареєстровано 55 народжень, 27 шлюбів, 97 смертей. Окрім всього, надали тисячі консультацій, які сьогодні годі й порахувати.

“Цього року ми багато працювали над створенням інституційної спроможності належного ЦНАП виконавчого комітету Шацької селищної ради/ Пережили складний етап реорганізації, що полягав у повній передачі функцій від відділу ЦНАП Шацької райдержадміністрації до відділу ЦНАП Шацької селищної ради”, – йдеться на сторінці установи у фейсбук.

“Разом з нашими відвідувачами щиро раділи, коли закохані пари створювали нові сім’ї, щасливі батьки отримували свідоцтва про народження маленьких громадян, реєстрували їх місце проживання та подавали документи на отримання допомоги при народженні.

Тішилися, коли відвідувачі отримували у нас документи про державну реєстрацію їх права власності на нерухоме майно або ж започатковували свій бізнес, зареєструвавши ФОП. Щиро співчували та сумували разом з заявниками, які зверталися за державною реєстрацією смерті рідних та за зняттям їх з місця проживання”, -зазначають у повідомленні.

За рік, що минув, опрацювали 466 заяв на реєстрацію/зняття з місця проживання громадян, видали 598 довідок, що підтверджують місце реєстрації, 1100 довідок про склад сім’ї, сформували 738 справ на отримання субсидій і різних видів допомог соціального характеру, здійснили 113 виїздів з метою обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, провели 1326 реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, 118 реєстраційних дій у Державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, прийняли 10700 заяв на надання послуг у сфері Державного земельного кадастру, та ще понад 2000 заяв на надання паспортних послуг, різних документів дозвільного характеру, посвідчень у сфері соцзахисту.

Протягом року на території громади зареєстровано 55 народжень, 27 шлюбів, 97 смертей. Окрім всього, надали тисячі консультацій, які сьогодні годі й порахувати.

« Маємо у структурі чимало і проблемних питань, над вирішенням яких працюють спільно з керівництвом громади.

Постійно моніторимо відгуки та пропозиції наших відвідувачів, дослухаємося до скарг, усміхаємося від подяк і намагаємося зробити так, аби громадяни отримували найкращий сервіс.», – йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*