Вівторок, 19 лютого 2019,00:48

У селищі Головне збудують нову школу

03.07.2018 / Новини

Будівництво нової школи на 600 місць у селищі Головне Любомльського району Волинської області оцінюють у 91,2453 мільйона гривень.

Про намір розпочати спорудження школи управління капітального будівництва Волинської облдержадміністрації повідомило 3 липня через систему електронних закупівель Prozorro. Тендерні пропозиції прийматимуть до 19 липня. Аукціон, своєю чергою, має розпочатися 20 липня, – повідомляє ІА Волинські новини.

Роботи, крім спорудження приміщення майбутньої школи, включатимуть будівництво шкільного стадіону, облаштування майданчиків для гри в баскетбол і волейбол, а також озеленення, освітлення та огородження навколишньої території.

За умови наявності повного фінансування школу в Головному заплановано збудувати до 31 грудня 2020 року. Гарантійний термін експлуатації споруди становитиме 10 років із моменту здачі об’єкта.

Відзначимо, що капсулу під будівництво майбутньої школи в селищі урочисто заклали ще у вересні 2012 року. Тоді оцінювали, що спорудження будівлі обійдеться у 41 мільйон гривень.

Громада селища та навколишніх сіл нагально потребує нового навчального закладу, адже приміщення збудованої понад 50 років тому Головненської ЗОШ І–ІІІ ступенів просто не розраховане на наявну кількість дітей.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*