У селі на Любомльщині за майже 600 тисяч гривень перекрили дах будинку культури

30.11.2016 / Новини

У Зачернеччі 29-го листопада народний депутат та громада села здійснювали огляд відремонтованого сільського будинку культури. Роботи виконані за кошти з держбюджету та співфінансування Любомльської райради у сумі до 600 тисяч гривень.

У 1976-ому році голова Зачернецької сільської ради Галина Шиманюк була директором місцевого будинку культури. Саме вона тоді приймала новий об’єкт – щойно зведений клуб.

“За 40 років тут, окрім косметичного, не проводились жодні ремонти. А приміщення велетенське. Шкода, якби воно під впливом опадів почало б прогнивати та руйнуватись. А так, дав Бог, знайшлися кошти й перекрили дах”, – зазначила Галина Шиманюк.

Основна частина фінансування надійшла з держбюджету (майже 400 тис грн). Районною радою було також виділено понад 170 тисяч гривень відділу культури Любомльської РДА на співфінансування капітального ремонту даху будівлі.

У вівторок, 29-го листопада, народний депутат України Ігор Гузь перебував з робочим візитом у селі Зачернеччя, де провів прийом громадян та огляд відремонтованого об’єкта.

“Дійсно цього року Зачернеччя отримало кошти з державного бюджету, які я вибивав для цього населеного пункту. Зокрема, 400 тис гривень було виділено на перекриття даху клубу, ще частка на проведення днів сіл, на церкву. У Біличах, що входять до Зачернецької сільради, встановлять дитячий майданчик”, – розповів нардеп.

Наостанок політик зазначив про початок процесу налагодження співпраці сільських голів його округу, в тому числі й Галини Шиманюк, з польськими гмінами.

 

img_4079img_4129img_4131img_4084img_4054 img_4057 img_4080img_4071img_4082

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*