Неділя, 17 березня 2019,19:29

У селах Пульмо та Світязь діятимуть табори денного відпочинку

15.05.2018 / Новини

На черговій оперативній нараді у голови Шацької РДА обговорили підготовку до літнього відпочинку дітей.

Нарада відбулася у понеділок, 14-го травня, – йдеться на сайті Шацької райдержадміністрації.

Про перебіг підготовки до літнього оздоровлення дітей інформувала начальниця відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Людмила Єрофєєва.

З її слів стало відомо, що для забезпечення та оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки на умовах спів фінансування з обласним бюджетом, було виділено з районного бюджету 35 тис. грн (загальна сума становитиме 70 тис. грн) для придбання путівок в стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку.

Влітку цього року заплановано відкрити 2 табори денного перебування на базі 2 закладів загальної середньої освіти Шацького району (селах Пульмо та Світязь ). В них буде відпочивати 80 дітей. До відпочинку в таборах з денним перебуванням в першу чергу будуть залучатись діти соціально-вразливих категорій, талановиті та творчі діти.

Харчування дітей в закладах відпочинку буде організовано на базі власних харчоблоків закладів освіти, відповідно обладнаних. Усі табори денного перебування будуть укомплектовані працівниками, які мають певну фахову освіту.

З метою профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань планується укласти угоду з Любомльським міжрайонним відділом ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” на проведення лабораторних досліджень питної води, досліджень харчових продуктів та готових страв за санітарно-мікробіологічними показниками.

Начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Шацької селищної ради Анатолій Павлей додав, що влітку 2018 року в об’єднаній територіальній громаді заплановано оздоровити 110 дітей, що становить 10 відсотків від загальної кількості.

У закладах освіти ОТГ навчається 5 дітей-сиріт, 17 дітей позбавлених батьківського піклування, 6 дітей – інвалідів, 50 дітей учасників АТО, 286 дітей з малозабезпечених сімей. Із вільних залишків на 2018 рік передбачено грошові кошти в розмірі 50 000 тисяч гривень для придбання путівок в оздоровчі табори 30 000 тисяч гривень надійшло з обласного бюджету. За ці кошти заплановано придбати 19 путівок.

У загальноосвітніх школах заплановано ряд заходів щодо організації відпочинку і змістовного дозвілля дітей різних вікових категорій під час літніх канікул.

На базі освітніх закладів селища Шацьк, Прип’ять та Мельники влітку будуть працювати оздоровчі пришкільні табори, в яких заплановано оздоровити 75 дітей соціально незахищених категорій. Для цього передбачені кошти в сумі 40 тисяч гривень. На базі опорного закладу НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк” працюватиме мовний табір (в кількості 20 дітей) з вивчення англійської мови.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*