Пятниця, 18 січня 2019,09:33

У ще одному місті на Волині – ажіотаж за “біометрикою”

13.02.2018 / Новини

У Володимирі-Волинському в ЦНАПі сформувалися кількатижневі черги для подачі документів на виготовлення біометричного паспорта.

В понеділок, 12-го лютого, за менш аніж дві години були розібрані всі талони запису до 27 лютого, – пише БУГ.

На оперативній нараді у міського голови сьогодні, 13-го лютого, директорка ЦНАП Алла Троць зазначила, що не розраховували на такий наплив людей. В центрі працює лише один стіл, який який може надавати такі послуги, а саме тому можливості обмежені. Також директорка зауважила, що багато людей звертається із скаргами не лише на те, що не можуть отримати талон, але й жаліються на роботу міграційної служби.

Серед скарг і багато таких, де запитують чому немає онлайн реєстрації, на прикладі міграційної служби. Однак система електронної реєстрації наразі є непосильною для ЦНАПу.

Директорка наголосила, що в ЦНАПі це лише одна людина, яка здійснює прийом документів на виготовлення біометричного паспорту. Адміністратори за цим столом працюють без перерв та обіду, аби встигнути надати послуги всім хто зареєструвався. Також виникають ситуації, коли потрібно більше часу на те, щоб взяти відбитки пальців у клієнтів, що може зміщувати чергу.

Додамо, що у Володимирі-Волинському документи для виготовлення біометричного паспорта можна подати ще через міграційну службу.

Зокрема тут існує ще й електронний запис на чергу. Зауважимо, що по часу очікування на готовий документ – звичайний майже 3 місяці, терміновий – 1,5 місяці.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*