Пятниця, 30 листопада 2018,02:15

У Рівненській ОТГ відбувся футбольний турнір (ФОТО)

05.11.2018 / Новини, Спорт

У неділю, 4-го листопада за ініціативи депутата Рівненської ОТГ Юрія Фініковського відбувся ІІІ-ій щорічний турнір з футболу серед мешканців округи.

Цьогоріч участь у спортивному дійстві взяли хлопці з с. Рівне, Гуща, Забужжя, Столинські Смоляри, Рогові Смолярі, Будники, Гороховище.

Про це йдеться на Facebook-сторінці депутата.

Під час очних зустрічей фінальної частини зустрічались команди із чотирьох населених пунктів.

Так, команда с. Столинські Смоляри виграла перший матч у команди с. Рівне — 2:1, а ФК “Забужжя” обіграв своїх візаві із с. Гороховище 2:0. За тим рівненські футболісти виграли наступну гру у гороховищанців (3:0), а гравці із Забужжя перемогли команду із. с. Столинських Смолярів 4:1. В наступній грі, команда с. Рівне поступилась забузьким футболістам з рахунком 3:1.

Таким чином, І-ше місце вибороли футболісти із с. Забужжя, ІІ — с. Столинські-Смоляри, ІІІ — с. Рівне. Призерів змагань відзначено кубками, футбольними м’ячами та пам’ятними призами-сувенірами для кращих гравців матчу. Організатори турніру дякують за фінансову підтримку підприємцю Володимиру Хоміку.

“Загалом, подібні змагання є уже доброю традицією і щорічно відбуватимуться на теренах округи. Їх кінцевою метою є популяризація здорового способу життя, а також звернення уваги влади різних рівнів на розвиток спорту в усіх населених пунктах нашого краю. Все буде Україна!!! “, — йдеться у дописі.