У Рівненській ОТГ затвердили ставки податків та зборів на наступний рік

27.06.2019 / Новини

На розгляд чергової 45 сесії Рівненської сільської ради було винесено ряд важливих проектів рішень. Особлива увага приділялась місцевим податкам та зборам.

Про це повідомляють сайті громади.

Для детального вивчення даного питання, Рівненською сільською радою попередньо проведено громадські обговорення та ряд засідань на яких були присутні депутати, підприємці та жителі громади, де обговорювали розмір місцевих податків та зборів, які надходитимуть до сільського бюджету в 2020-му році.

В ході дискусій в депутатських комісіях, під час консультацій з громадськістю проекти рішень постійно видозмінювались. Ухваленню цих рішень передувала тривала дискусія, оскільки погляди депутатів на розмір місцевих податків кардинально розділилися. Одні наполягали на необхідності їх зниження, інші ж пропонували залишити на тому ж рівні.

Хоча промоніторивши встановлені ставки податків в інших ОТГ, можна зробити висновок, що наші ставки є набагато нижчими. На розгляд депутатського корпусу сільський голова Володимир Крижук вніс декілька  варіантів розміру ставок податків.

Окрім того, депутати затвердили концепцію створення ЦНАПу та регламент його роботи.

Після короткої перерви депутати перейшли до розгляду земельних питань, яких налічувалось близько дев’яноста.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*