Вівторок, 2 червня 2020

У Рівненській ОТГ вивчили стан об’єктів інфраструктури та визначили черговість капіталовкладень у них

14.02.2020 / Новини

Представники Рівненської сільської ради, на чолі із сільським головою Володимиром Крижуком, 12 лютого побували у населених пунктах громади. Даний захід був організований з метою належного вивчення стану об’єктів інфраструктури на території Рівненської громади та визначення черговості щодо проведення ремонтних робіт.

Про це йдеться на сайті Рівненської ОТГ.

Участь в об’їзді взяли депутати сільської ради, в.о. старост,  директори КЗ «Центр КДСТ» та КГ «Рівне». Вони відвідали вісім населених пунктів громади, де розміщені заклади культури, освіти, медицини тощо. До речі, надалі заплановано відвідати й інші населені пункти. У ході зустрічі присутні поспілкувалися з керівниками цих установ та вислухали їх пропозиції щодо належного функціонування тих чи інших закладів.

Присутні ознайомилась із технічним станом закладів та установ, приблизною потребою в коштах на їх збереження та функціонування. В подальшому це буде враховано при прийнятті рішень щодо виділення коштів на утримання закладів інфраструктури громади.

 Депутати проаналізували хід проведення ремонтних робіт та побачили, що вже вдалося зробити та які об’єкти потребують додаткових капіталовкладень. Можна впевнено сказати –  благоустрій, медична, культурна та освітня сфера крок за кроком покращуються. Як родзинку можна відзначити, що минулого року вдалося завершити оснащення стоматологічних кабінетів у старостинських округах. Тепер у Рівненській громаді функціонує 5 новеньких стоматкабінетів.

Плани на рік теперішній теж доволі амбітні: будівництво футбольних, волейбольних полів; перекриття та утеплення фасадів, заміна систем опалення у  деяких закладах культури, освіти; ремонт доріг та ін. А ще – введення в експлуатацію нових об’єктів.

РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

КЛУБ С.МИЛОВАНЬ

ПОЛАПІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ФАП С.ПОЛАПИ

ДИТЯЧИЙ САДОК С.ПОЛАПИ

БУДИНОК КУЛЬТУРИ С.ПОЛАПИ

АДМІНПРИМІЩЕННЯ ПОЛАПІВСЬКОГО СТАРОСТИНСТВА

ДИТЯЧИЙ САДОК С. СТОЛИНСЬКІ СМОЛЯРИ

ФАП С.СТОЛИНСЬКІ СМОЛЯРИ

СТОЛИНСЬКО-СМОЛЯРСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДИТЯЧИЙ САДОК С.ЗАБУЖЖЯ

СТАДІОН С.ЗАБУЖЖЯ

ЗАБУЗЬКИЙ  ЛІЦЕЙ

ЗАБУЗЬКА АМБУЛАТОРІЯ

КЛУБ С.ПІДЛІССЯ

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ С.ГУЩА

АДМІНПРИМІЩЕННЯ ГУЩАНСЬКОГО СТАРОСТИНСТВА

МПО С.ГУЩА

ГУЩАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ДИТЯЧИЙ САДОК С.ГУЩА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*