Четвер, 4 червня 2020

У Рівненській ОТГ вітали освітян (ФОТО)

05.10.2019 / Новини

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулись у Рівненському будинку культури 3-го жовтня.

Вже стало хорошою традицією перші вітання приймати від сільського голови Володимира Крижука, – йдеться на сайті громади.

До теплих слів очільника громади приєдналась начальник відділу освіти Наталія Даниш, яка вручила нагороди від Міністерства освіти і науки України вчительці Гущанського ліцею Ніні Середі, від обласного управління освіти, науки та молоді – директору Гущанського ліцею Любові Самойліч, вчителю Полапівського ліцею Миколі Чируку, вчительці Забузького ліцею Ірині Хомік.

Багатьох освітян було нагороджено грамотами, подяками та подарунковими сертифікатами Рівненської сільської ради.

Музичні дарунки під час святкової програми прозвучали від аматорів сцени КЗ «Центр КДСТ». Як завжди на висоті були юні солісти Влада Гупало, Вікторія Цегельнюк, Маргарита Шепелюк, та Богдан Хомік, солісти Забузького СБК – Лідія Хомічук, Василина Шваліковська, Володимир Хомік, Полапівського СБК – Алла Ярмолюк, Гущанського клубу – Володимир Шевчук, культорганізатор із Столинських Смолярів Тетяна Балабаш.

Щирі оплески лунали для дитячого колективу з Полап. Слова вітань звучали з вуст ведучих Василини Шваліковської та Володимира Хоміка, за пультом звукорежисера традиційно був Павло Москалюк.

На завершення свята Наталія Даниш продемонструвала жартівливий відеоролик.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*