Пятниця, 5 червня 2020

У Рівненській ОТГ учням провели майстеркласи, як діяти в надзвичайних ситуаціях (ФОТО)

23.09.2019 / Новини

У  неділю, 22-го вересня на території Гущанського ліцею Рівненської об’єднаної територіальної громади відбувся захід освітньої кампанії «Безпечний пішохід».

У заході взяли участь учні 2-9 класів навчальних закладів Рівного, Гущі та Гороховища Любомльського району.

Загалом захід зібрав понад 120 дітей. Під час акції діти отримали подарунки та взяли участь в майстеркласах з надавання першої медичної допомоги постраждалим в надзвичайній ситуації, ознайомились з пожежо-рятувальним обладнанням та з правилами дорожнього руху.

Під час акції діти мали можливість ознайомитись з показовим виступом пожежної команди з  Любомльського районного відділу управління ДСНС України у Волинській області та з устаткуванням пожежного автомобіля, отримали відповіді на питання щодо пожежної справи та почули багато корисної інформації з правил пожежної безпеки. Всім присутнім було вручено відповідні листівки.

Захід відбувався у рамках проекту «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області».

У проекті беруть участь 32 польські ґміни та 15 волинських ОТГ. Проект покликаний підвищити безпеку дорожнього руху й охоплює прикордонні території, на яких проживає майже 300 тисяч людей.

З української сторони проект реалізовують Комунальна установа Волинської обласної ради «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», з польської – «Асоціація органів місцевого самоврядування Єврорегіону «Буг».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*