У Рівненській ОТГ — одруження: поєднали долі жителі двох районів (ФОТО)

14.02.2020 / Новини

У цей особливий, символічний день  — 14-го лютого — виявили бажання зареєструвати шлюб житель с. Гуща Андрій Коц та Світлана Радько із м.Ковель.

“Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого одруження! Нехай ваші почуття не згаснуть ніколи, доля завжди вам посміхається, а дім буде наповнений коханням та  дитячим сміхом”,- линуть вітання на сайті громади.

“Створюючи нову родину, ви по-справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте усі життєві негаразди. Тож завжди підтримуйте один одного і намагайтесь всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох “Я” народилось одне значно більше “Ми”!”, – додають у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День закоханих: скільки пар нині побралося у Любомлі (ФОТО)

Інтернет-видання «КОРДОН» приєднується до привітань. Нехай ваш корабель пливе без гроз і штормів. Нехай тільки ясна погода і попутний вітерець супроводжує вас на спільному життєвому шляху. Бережіть і шануйте один одного, адже сьогодні ви стали одним цілим! Вітаємо!


До відома читачів видання “Кордон”:

Відтепер ви можете замовити вітальну статтю (рубрика “Вас замовили”) рідним, друзям чи односельцям з нагоди визначної дати в їхньому житті — День народження, весілля, ювілей, новосілля, День села, народження дитини, відкриття закладу тощо.

Публікація може бути виконана у різних жанрах, обсягах та форматах. У тому числі на сторінках видання можна зробити сюрприз чи розіграти ваших коханих, знайомих, колег. Детальніше за номером телефону 067 97 28 005. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*