Вівторок, 31 березня 2020

У райцентрі урочисто нагородили освітян з усієї Любомльщини

01.10.2017 / Новини, Статті

У Любомлі, 29-го вересня, з нагоди професійного свята відбулося урочисте нагородження працівників освіти району.

У Любомльському РБК під час святкового концерту привітали 19 новопризначених педагогів. Згадали і працівників освіти, які знаходяться на заслуженому відпочинку: Павла Сопронюка, Ольгу Масловську, Марію Козачук, Галину Резняк, Василя Коваля.

Начальник відділу освіти Анастасія Савош нагородила освітян грамотами у таких номінаціях:

“Олімпіади”

  •  Ірина Семенович (біологія) – школа №2 м.Любомля
  • Наталія Ковальчук (математика) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Лариса Думало (математика) – школа №3 м.Любомля
  • Тетяна Загура (математика) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Ольга Сулік (інформаційні техноголії) – Головненська школа
  • Антон Марцинішин – школа№2 м.Любомля
  •  Олександр Котюк (інформатика) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Наталія Зінчук (географія)  – Радехівська школа
  • Ігор Загола (трудове навчання) – Радехівська школа
  • Володимир Лопошук (юні знавці Біблії) – Столинсько-Смолярська школа

“Конкурси”

  • Олена Зуб – школа №2 м.Любомля
  •  Олександр Шоцький (керівник зразкового гуртка) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Вікторія Патієвич – Любомльська НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Ольга Сінькова – школа №2 м.Любомля
  • Наталія Забродоцька – Гущанський НВК
  • Олена Тимощук (керівник гуртка зразкової образотворчої студії «Етюд») – Будинок школяра
  • Любов Кухта – Гущанський НВК
  • Марія Козачук (керівник зразкової театральної студії «Шанс») – Будинок школяра
  • Наталія Мохнюк (образотворче мистецтво) – школа №2 м.Любомля
  • Лідія Хомич (керівник гуртка) – школа №2 м.Любомля
  • Ніна Середа («Край, в якому я живу») – Гущанський НВК
  • Оксана Миньчук (музеї історії навчального закладу) – Машівський НВК
  • Оксана Загура (етнографічні музеї) – Куснищанська школа
  • Валентина Задерей (екологічні конкурси) – Головненська школа
  • Андрій Риженков (екологічні конкурси) – школа №2 м.Любомля
  • Григорій Кривдік (історія України і державотворення) – школа №2 м.Любомля
  • Надія Дитина та Степан Дитина (учнівське лісництво) – Нудиженський НВК
  • Галина Романюк (керівник гуртка «Соломка») – Нудиженський НВК
  • Оксана Богута (керівник гуртка зразкової образотворчої студії «Етюд») – Будинок школяра
  • Ірина Савич (керівник гуртка образотворчої студії «Мастихін») – Будинок школяра
  • Світлана Купира (керівник вокального гуртка «Перлина») – Будинок школяра

“Творчі сходинки”

  • Галина Кащенюк – ДНЗ№1 м.Любомля
  • Наталія Марчук – Олеська школа
  • Людмила Сущик – школа №2 м.Любомля
  • Оксана Богута – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  •  Оксана Романюк – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  •  Ніна Ковальчук – Забузька школа

“Мала академія наук (МАН), турніри”

  •  Іван Трач (турнір юних правознавців, юних філософів та релігієзнавців) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Надія Остренко (МАН, турнір по економіці. Секція мистецтвознавство) – Головненська школа
  •  Світлана Кухарук (МАН, секція психологія) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  •  Ігор Красицький (МАН, секція археологія) – школа №3 м.Любомль
  •  Марія Хоменчук (МАН, секція математика) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Ірина Маїло (МАН, секція всесвітня історія) – керівник гуртка СЮТ
  • Тетяна Бісюк (турнір по біології) – Полапівська школа
  • Микола Сухецький – керівник гуртка СЮТ
  • Юрій Максимук – керівник гуртка СЮТ
  • Микола Дзей – керівник гуртка СЮТ
  • Петро Конашук – керівник гуртка СЮТ
  • Олександр Романюк – керівник гуртка СЮТ

“Спорт, туризм”

  • Юрій Оліщук (керівник гуртка «Юні туристи») – Штунська школа
  • Василь Заєць – школа №2 м.Любомль
  • Валентина Волох – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”

“Кращий працівник освіти”

  • Олена Лопошук – директор Столинсько-Смолярської школи
  •  Олексій Павловський (водій) – Штунська школа
  • Віктор Богдан (завгосп) – Головненська школа
  • Олена Степанченко (кухар) – Любомльський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія”
  • Тамара Оксентюк – вихователь ДНЗ №2 м.Любомля
  • Ганна Сахарук – завідувач ДНЗ с.Куснище
  •  Ірина Дроздович – головний бухгалтер відділу освіти
  • Ніна Кушнерук – методист РМК.

Окрім того, Анастасія Іванівна подякувала за тісну співпрацю та підтримку:

  • Миколі Троцю – депутату райради, директор ринку
  • Володимиру Крижуку – сількому голові с.Рівне
  • Віктору Сущику – голові Вишнівської ОТГ
  • Григорію Ющуку – директору ДП “Прибузьке лісове господарсто”
  • Сергію Боярчуку – директору ДП “Любомльське лісове господарство”
  • Івану Трофимуку, депутату райради.

Між іншим, вручали також відзнаки й від райдержадміністрації, міської та районної рад, голови Вишнівської ОТГ.

DSC00428 DSC00456 DSC00457 DSC00648DSC00458 DSC00459 DSC00460 DSC00462 DSC00436 DSC00440DSC00463 DSC00465 DSC00466DSC00473 DSC00431 DSC00442DSC00486 DSC00493 DSC00714DSC00500 DSC00502 DSC00511 DSC00515DSC00448 DSC00518 DSC00524 DSC00535 DSC00541 DSC00561 DSC00569DSC00716 DSC00585 DSC00604 DSC00607 DSC00626 DSC00645DSC00634 DSC00635 DSC00636 DSC00642 DSC00646 DSC00654 DSC00655 DSC00673 DSC00676 DSC00686 DSC00689 DSC00691 DSC00702 DSC00716 DSC00758

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*