Вівторок, 8 січня 2019,05:43

У районах Волині відбудеться реорганізація структур виконавчої влади

12.02.2018 / Новини

Райдержадміністрації виконуватимуть функцію префектур.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 лютого, – повідомляє ІА Волинські новини.

Кабмін починає вивчати питання реорганізації структур виконавчої влади у районах, які покриті об’єднаними територіальними громадами. Йдеться про передачу ОТГ низки функцій, лишаючи за райдержадміністраціями лише функцію префектури.

Перші прообрази префектур, таким чином, створять у Любешівському та Володимир-Волинському районах, які фактично повністю покриті ОТГ, а функції районних рад там зведені майже до нуля. У розпорядження районних гілок влади там, мовляв, лишилося по декілька шкіл та районних закладів культури. Водночас, питання, пов’язані з обороною, державною інформаційною політикою, транскордонним співробітництвом тощо лишатимуться функціями держави незалежно від того, як змінюється територіальний устрій органів місцевого самоврядування.

Також голова ОДА відзначив, що у 2019 році будуть прийняті рішення адміністративного характеру на рівні Кабміну щодо тих населених пунктів, які не ухвалили рішення про утворення ОТГ. Особливо це стосується, з його слів, Камінь-Каширського та Горохівського райнів.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*