Вівторок, 25 вересня 2018,03:55

У Раді прояснили ситуацію із законопроектом щодо єврономерів

12.10.2017 / Новини

Однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищена ввізне мито та ПДВ.

Законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями з іноземною реєстрацію вже розроблено, однак ще має відбутися останнє обговорення з представниками виконавчої та законодавчої влади перед тим, як документ буде подано на розгляд Верховної ради.

Про це заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у ефірі 5 Каналу.

Законопроект є готовим, і саме з тією ідеологією, яку проговорювали з активістами та без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може ухвалити влада. Я намагаюся зараз зібрати керівників із виконавчої гілки влади та із законодавчої для того, щоб востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона є відмінною від того, що говорили ми з учасниками акції,– наголосила парламентарка.

Крім того, вона зазначила, що однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищена ввізне мито та ПДВ.

“Мені здається, що інша частина платників, які сплачували всі податки, та не в акцизному податку гори криються, не в ньому полягає вся причина, чому не хочуть офіційно розмитнювати ці автомобілі, бо ще є сплата ввізного мита – 8,5%, ПДВ, а це 20% від вартості автомобіля. Тому ми маємо підійти зважено, і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти вживаний автомобіль”, – додала Южаніна.

Читайте також:

1 Коментар У Раді прояснили ситуацію із законопроектом щодо єврономерів

  1. ЦЕ УКРАЇНСЬКІ УРОДИ.ДЕПУТАТИ КОНЧЕНІ.ГРАБУЮТЬ НАРОД-ЗАКОНИ ПРИЙМАЮТЬ ЩОБ ЗАХИСТИТИ СВІЙ БІЗНЕС- А ЦЕ САЛОНИ АВТОМОБІЛІВ.І НЕ ТІЛЬКИ..ЇЗДЯТЬ НА ОСТАННІХ МОДЕЛЯХ ІНОМАРКАХ А ВТИРАЮТЬ-МИ ЗАХИЩАЄМ СВОГО ТОВАРОВИРОБНИКА.ЦИХ ІДІОТІВ ТРЕБА ПЕРЕСАДИТИ З ЖИРНИМИ ЖОПАМИ В ТАВРІЇ-І ТОДІ ДВІНИТЬСЯ НОРМ.ЗАКОН ПРО ДОСТУПНУ РОЗТАМОЖКУ ДЛЯ ПЕРЕСІЧНОГО УКРАЇНЦЯ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*