Субота, 20 липня 2019

У Польщі затримали українців за перевезення мігрантів

08.03.2019 / Новини

У Польщі правоохоронці затримали 16 осіб, у тому числі українців, підозрюваних у діяльності злочинної групи, яка займається незаконним перевезенням іноземців.

Про це повідомляє RMF24.

В операції по затриманню підозрюваних брали участь понад сто поліцейських та прикордонників. Серед затриманих – 13 поляків і троє українців.

Правоохоронці заявили, що злочинна група займалася перевезенням до Польщі громадян Пакистану, Сирії, Алжиру, Іраку, Єгипту, Ірану та Індії, а потім їх легалізацією на території країни. Таким чином злочинці могли допомогти потрапити на територію Польщі 500 іноземцям.

Механізм діяльності злочинної групи полягав у забезпеченні іноземців документами, які давали їм можливість легально перебувати і працювати у Польщі.

Під час поліцейської операції у приміщеннях підозрюваних вилучили майже чверть мільйона злотих у різній валюті. У цілому ж правоохоронці вважають, що на перевезення мігрантів злочинці заробили 920 тис. євро.

Прокуратура Польщі вимагає тримісячного арешту для п’яти затриманих.

За звинуваченням в участі у злочинній групі з метою полегшення пристрої іноземців затриманим загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*