Субота, 22 вересня 2018,06:09

У Польщі оштрафували українця за незаконне працевлаштування людей

23.09.2017 / Новини

63-ох нелегальних працівників найняв на роботу 28-річний українець у Поморському воєводстві.

Районний суд у Битові засудив його до штрафу у розмірі 10 тис. злотих (2,3 тис. євро), – повідомляє Польське радіо.

Незаконні працівники є громадянами України та інших держав. Чоловіки працювали на будовах, а жінки – на м’ясопереробному заводі у Поморському воєводстві.

Працедавець порушив свої зобов’язання, необхідні для легального працевлаштування 59 українців, 3-х громадян Молдови та білоруса. Українець не мав необхідних дозволів на працю та заяв про намір доручення виконання праці іноземцю, не підписав з іноземцями угод у відповідній формі, а також довірив їм роботу, що суперечить умовам, викладеним у твердженнях про намір довірити виконання їм праці.

Як сказав речник коменданта Морського відділу Прикордонної служби у Ґданську Анджей Юзвяк, правоохоронці викривають все більше випадків незаконного працевлаштування.

“До кінця серпня 2017 року співробітники Морського відділу Прикордонної служби провели понад 300 перевірок законності працевлаштування. Загальна сума штрафів склала майже 90 тис. злотих (21 тис. євро)”, – повідомив він.

Засуджений до штрафу українець незаконних працівників наймав на роботу у Варшаві та на терені Битівського повіту. Чоловік не оскаржив постанову суду. Рішення є остаточним.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*