У Польщі третю добу поспіль горить найбільший національний парк

23.04.2020 / Новини

Бебжанський національний парк, який є найбільшим природним заповідником у Польщі, горить третю добу поспіль. Частина території розташована на торфовищах.

Про це пише zaxid.net, посилаючись на Wpolityce.

«Пожежники та інші служби продовжують гасити пожежу болотних луків і лісів у так званому центральному басейні Бебжанського національного парку», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пожежа охопила ділянку площею в 3 тис га, а його гасіння ускладнює проблему з проїздом пожежників до місць займання. Зокрема, операція з ліквідації є дуже складною через те, що туди не можна доїхати автівкою.

«Щоб дістатися місця, пожежники мають іти пішки близько 5 км. Для гасіння пожеж вони використовують палиці з бляхою на кінці, тобто вогонь гаситься ударами цих палиць по місцях горіння», – розповів представник Пожежної служби РП Кшиштоф Баторський.

Також він зазначив, що акція пожежогасіння в Національному парку ускладнена тим, що частина території, яка охоплена пожежами, розташована на торфовищах.

Повідомляється також, що пожежі в Бебжанському парку стаються щороку, але, як правило, вони не перевищують площі в 200 га протягом року. Теперішня пожежа є найбільшою за обсягами впродовж останніх понад 10 років.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*