У Польщі псевдороботодавці підставили українця, тепер йому загрожує в’язниця

04.02.2020 / Новини

22-річному громадянину України заборонили виїзд з Польщі й завели на нього справу.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на cайт поліції Підкарпаття, українець відгукнувся на оголошення про роботу кур’єром. В обов’язки входило забирати посилки й доставляти їх у вказане місце.

Кілька днів тому його відправили в гміну Цмолас (Підкарпатське воєводство) забрати посилку в місцевої жительки. Як виявилося, “роботодавці”, які рукраїнця виявилися звичайними шахраями.

Вони видурили в жінки чималу суму грошей за схемою “ваш онук в поліції” й відправили забрати їх кур’єра. Українець не знав, що став таким чином учасником шахрайської схеми. Посилку з грошима він привіз за потрібною адресою й віддав її отримувачу.

Наступного дня громадянина України затримала поліція. Після складання пояснень проти нього висунули звинувачення у ненавмисному заволодінні й допомозі приховування викрадених предметів. Чоловіка відпустили на підписку про невиїзд та з забороною покидати Польщу на момент слідства.

Згідно зі статтею обвинувачення, українцеві може загрожувати до 5 років польської тюрми. Правоохоронці також намагаються встановити особи шахраїв, які заволоділи грошима жінки. У польській пресі пишуть про понад 60 тисяч злотих, однак поліція суму не оприлюднює.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*