У Нововолинську зафіксували ще 3 випадки COVID-19, в Іваничівському районі – 2

20.06.2020 / Новини

Станом на 10.00 год. 20 червня у Нововолинську зареєстровано 97 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 73 людини одужали. 6 випадків летальні.

Про це інформують на сайті Нововолинської міськради.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 12 громадян, хворих на коронавірус: 4 жителі міста і  8 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 2,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 4 жителі міста та 6 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступили   жителів міста. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 10 хворих: 7- жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 6 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 213 швидких тестів і взято 920 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*