У Нововолинську відбулися «Козацькі розваги». ФОТО

11.10.2020 / Новини

Організатори змагань до Дня захисника України – виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Нововолинський та Камінь-Каширський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.

Силу та справжній чоловічий характер у спортивних випробуваннях демонстрували дев’ять команд: чотири з Нововолинська, три з Камінь-Каширська, по одній з сіл Овадне та Зимне. У кожній – по два учасники.

Від учасників змагань поклали квіти до меморіальної стели загиблим учасникам Революції Гідності та Героїв АТО/ООС.

Перед початком спортивних поєдинків підбадьорили команди своїми пісенними композиціями учасники художньої самодіяльності міського Палацу культури.

Потому спортсмени приступили до виконання шести конкурсних естафет: «Козацька засіка», «Каменярі», «Колода», «Таєр фліп»(кантування автошини), «Чобіток», «Суданські ноші».

По завершенню свята відбулося нагородження.

За результатами змагань визначилися найкращі. Перше та друге місця посіли команди з Нововолинська: «Relfit1» у складі Василя Петрощука та Олександра Бурди та ДЮСШ №1 у складі Анатолія Щегельського та Вадима Сенеги. На третьому місці – команда із Зимненської ОТГ у складі Олександра Томчука і Ярослава Кондисюка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*