У Нововолинську підвал багатоповерхівки Сапожніков хотів продати під гральний бізнес

11.08.2020 / Відео, Новини

Підвал будинку на вулиці Перемоги, 1а Нововолинська міська рада з подачі Віктора Сапожнікова хотіла продати для облаштування грального бізнесу.

Про це в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» розповів правозахисник Віктор Порплиця.

«До мене звернулися мешканці будинку по вулиці Перемоги, 1а з проханням захистити їхні права та інтереси, оскільки їхнє підвальне приміщення міська рада включила в перелік на продаж… Вивчивши норми законодавства, їхні права, супутні документи, я прийшов до висновку, і це підтверджує судова практика, що підвали будинку, де є ОСББ, належать громаді та мешканцям, що утворили ОСББ», – розповів адвокат.

За його словами, суд, до якого звернулись мешканці, вирішив призупинити рішення міської ради, однак історія з цим не завершилась: на сесію міськради винесли питання про приватизацію підвалу.

«На сесію прийшли мешканці, мене запросили як юриста, щоб я надав інформацію депутатам, аби вони зрозуміли незаконність рішення, за яке мають голосувати. Коли я прийшов на сесію, міський голова, як мене побачив, то наполягав, – навіть відео є в інтернеті, щоб мені слова не давати жодним чином. Мені слова так і не дали.  Я був готовий донести депутатам законну позицію, що питання приватизації підвалу будинку є незаконним, а депутати здійснюють незаконні дії по відношенню до виборців, які їх обрали», – повідав Віктор Порплиця.

В результаті голосування більшість депутатів Нововолинської міської ради не підтримали цього рішення, проте підвал досі не віддали у користування мешканцям.

«Питання не вирішене, воно зависло. В підвалі бардак, він належним чином не обслуговується, мешканці ним не користуються, але і питання приватизації міська рада зняла, як я зрозумів, раз його більше не ініціюють», – розповів правозахисник.

За інформацією, якою володіє Віктор Порплиця з неофіційних джерел, у підвалі багатоповерхівки мали облаштувати ігровий клуб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*