У нововолинській школі гальмується ремонт фасаду: кошти можуть не встигнути освоїти

24.10.2019 / Новини

Ремонт фасаду Нововолинської школи № 2 гальмується. 1 000 000 гривень, які залучив народний депутат Ігор Гузь з державного бюджету на ці роботи, до закінчення року можуть не встигнути освоїти. Це означає, що ресурси повернуться до державної казни.

Помічники парламентаря – Андрій Бокоч, Володимр Шаповал та Олександра Струбицька сьогодні побували на території школи. Вони зустрілися з дирекцією навчального закладу і з представниками управління освіти міськради. Був присутній і генпідрядник, який виграв тендер на здійснення робіт. Під час цього йшлося про всі можливі перешкоди щодо освоєння бюджетних коштів та шляхи їх усунення,- йдеться на facebook-сторінці нардепа.

Нагадаємо, що і батьки, і педагоги установи неодноразово били на сполох у питанні незадовільного стану фасаду: осипається плитка, штукатурка. Офіційно вони звернулися до депутата ще у січні цього року. А вже у травні кошти держбюджету у сумі 1 млн гривень «впали» на рахунок міського казначейства.

Як побачили помічники нардепа, станом на сьогодні жодні роботи з оновлення фасаду школи – не ведуться. Зі слів очільниці управління освіти Нововолинської міськради Ольги Лакиш, питання затримки – бюрократичні процедури, через які тендери проводились неодноразово, а також змінювались кошториси.

Передбачається, що цей проєкт із відновлення фасаду школи фінансуватиметься з бюджетів різних рівнів. Однак кошти, які пообіцяв залучити Ігор Гузь, вони надійшли вчасно. Тепер їх освоєння – на щоденному контролі в депутата.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*