Вівторок, 27 березня 2018,14:43

У невеличкому селі на Любомльщині місцеві жителі влаштували театральну виставу (ВІДЕО)

01.01.2017 / Відео, Новини
img_1238

У Руді ініціативна група населеного пункту організувала справжню етнографічно-фольклорну театральну постановку українських вечорниць. У рамках заходу провели збори сельчан для обговорення реалізації німецького проекту на території сільради.

Не так давно в поселенні сформувалася ініціативна група, що поступово переросла в громадську організацію “Новий час с. Руда”. З того моменту окремі жителі стали брати участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних грантах, проектах й конкурсах.

Завдяки плідній роботі деяких з них в селі з’явився вуличний тринажерний майданчик для дітей та молоді. А нещодавно місцева активістка Тетяна Горайчук стала переможцем проекту роздільного збору сміття, реалізацію якого на території Хворостівської сільради оплачуватиме Німеччина.

Аби детально обговорити усі нюанси встановлення сміттєвих баків за європейським зразком та правила збору відходів, вирішили зібрати громаду. Заодно влаштували для односельчан справжю театральну виставу перед новорічними святами.

Члени ГО “Новий Час с. Руда” Наталія Гнатюк та Валентина Шупеня  розробили сценарій вечорниць.

«На Андрія з певних причин не встигли провести захід. Тож вирішили доповнити його змістовно й об’єднати кілька святкових вечорів (Андрія. Сави, Ганни, Миколая) в один грандіозний», – розповідає Тетяна Горайчук, очільник громадської організації.

Зал прикрасили спеціальним декором. Присутні ворожбили, бавились в ігри, частували запашними пампушками тощо.

У постановці взяли участь звичайні аматори, які все ж змогли донести колорит місцевої етнографії та фольклору. Такого концерту, з відповідним рівнем виконання ролей, не бачили тут багато років. Це стало подією культурного пробудження населеного пункту.

Організатори вдячні за підтримку у проведенні дійства завідувачці сільського клубу Анастасії Ковальчук.

img_7871 img_7872 img_7874 img_7876 img_7882 img_20161225_170231 img_20161225_180411

1 Коментар У невеличкому селі на Любомльщині місцеві жителі влаштували театральну виставу (ВІДЕО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*