Четвер, 5 грудня 2019

У Любомльському профліцеї відбувся День відкритих дверей (ФОТО)

20.03.2018 / Новини

Для  учнів 9-х класів м.Любомля та Любомльського району організували День відкритих дверей. До заходу долучилися фахівці Любомльського районного центру зайнятості.

Про це йдеться на Facebook-сторінці районного центру зайнятості.

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг Любомльського РЦЗ Надія Акіф’єва акцентувала увагу старшокласників на тому, що до вибору професії потрібно підходити зважено та свідомо.

Нині в країні постала гостра нестача робітничих рук. Здобуваючи робітничу професію, можна бути впевненому в завтрашньому дні – буде гарантована робота.

Старшокласників запросили відвідати центр зайнятості, де вони зможуть ознайомитися з інформацією про світ професій та попит на обрану професію на ринку праці.

Зокрема, за допомогою спеціальних методик та тестів виявлення здібностей, молодь зможе більше дізнатися про свої особисті професійні спрямування.

Такі ж послуги можна отримати в Центрі розвитку кар’єри, який діє при Любомльському професійному ліцеї.

Учні шкіл відвідали навчальні кабінети та виробничі майстерні. Переконалися , що в ліцеї є відповідна матеріально-технічна база для здобуття ґрунтовних знань та вмінь.

В позаурочний час учні ліцею можуть відвідувати різноманітні гуртки: спортивні, художньої самодіяльності тощо.

Учні-кухарі ліцею провели майстер-клас з ліплення вареників. Вправні руки дівчат на очах присутніх творили міні-диво української національної кухні.

Відвідувачі навчального закладу мали можливість поспілкуватися з викладачами та ліцеїстами та отримати відповіді щодо напрямів підготовки, організації практики, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*