У Любомлі юні легкоатлети бігали крос (ФОТО)

08.05.2018 / Новини, Спорт

З нагоди Днів пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Любомлі на стадіоні “Колос” відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів: хлопці і дівчата бігали на дистанції 500 і 1000 метрів.

На кілометровій дистанції серед учнів шкіл І-ІІ ст. не було рівних Оксані Кузьмич (Яснівська школа) і Ярославу Оксентюку (Радехівська ЗОШ).

Серед учнів шкіл І-ІІІ ст. найкращими виявилися Юлія Гут (Нудиженська ЗОШ) і Давид Гінайло (Вишнівська ЗОШ).

У бігу на 500 метрів серед школярів ЗОШ І-ІІ ст. найшвидшими стали Наталія Лікаренко (Почапівська ЗОШ) та Олександр Філіпчук (Скибська ЗОШ); серед шкіл І-ІІІ ст. — Анастасія Шиць і Павло Пасаман з районної гімназії.

У загальнокомандному заліку серед шкіл І-ІІ ст. третє місце посіла Скибська, друге — Почапівська, перше — Радехівська. Серед шкіл І-ІІІ ст. третьою стала Згоранська ЗОШ, другою — Куснищанська, першою — районна гімназія.

Переможці і призери були нагороджені грамотами відділу освіти і сектору молоді і спорту.