Середа, 13 березня 2019,15:44

У Любомлі відремонтують котельню за майже 200 тисяч гривень

10.10.2016 / Новини

Чималу суму – 200 000 гривень з районного бюджету депутати Любомльської районної ради виділили на капітальний ремонт котельні, яка отоплює приміщення райради та райдержадміністрації.

У четвер, 6-го жовтня, на позачерговій сесії районної ради депутатський корпус активно обговорив встановлення нового котла та оплату для найманих працівників – чотирьох кочегарів.

Зазначимо, що капітальний ремонт котельні передбачає 188 000 гривень на купівлю нового котла. Сума на його придбання була значно більшою (близько 240 тисяч гривень), проте завдяки голові райради Миколі Сушику, за його словами, коштів треба менше.

Окрім того, одним із питанням порядку денного було питання про внесення змін до штатного розпису районної ради. Адже з метою забезпечення стабільної та безпечної роботи адмінприміщення райради в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, районна рада вирішила взяти чотири штатні одиниці – опалювач, з посадовим окладом 1450 гривень.

Як пояснив, Олексій Хом’як, керуючий справами районної ради, ці робітники вже вкотре наймаються на роботу на сезон – півроку вони перебувають на обліку у центрі зайнятості. Тобто вони знають, як працювали з котлом, і, до того ж, пройшли спеціальні курси, мають кваліфікацію.

Обранці громади підтримали це рішення одноголосно, хоч і у деяких депутатів виникали запитання щодо цього.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*