У Любомлі урочисто відкрили стелу загиблим учасникам АТО

23.08.2016 / Новини

У місті Любомль урочисто відкрили стелу загиблим учасникам АТО з Любомльського району.

Перед Днем Незалежності, у вівторок, 23-го серпня, на центральній площі Любомля відбулось урочисте відкриття стели загиблим учасникам АТО – уродженцям Любомльського району.

Музичний супровід на заході забезпечував духовий оркестр із Любомльської музичної школи.  Під виконання Державного гімну України право урочисто відкрити стелу загиблим воїнам з Любомльського краю надали учасникам АТО Олександру Лисенку та Олександру Черешньову. Після цього до стели любомльчани поклали квіти. _DSC0355 _DSC0359На меморіальній дошці – сім фотосвітлин загиблих героїв: Олександра Сацюка, Миколи Штанського, Анатолія Федчишина – уродженців Любомля, Сергія Кушніра з села Машів, Олександра Грошева з села Масловець, Сергія Киричука з села Римачі, Юрія Гіля з села Олеськ.

_DSC0367 _DSC0370 На заході були присутні рідні, друзі та близькі героїв, а також мама загиблого Олександра Сацюка Олена та батьки Сергія Киричука, які не стримували сліз. _DSC0381_DSC0375 Представники духовенства Любомля освятили стелу та відслужили молебень за спокій душ загиблих учасників АТО._DSC0396 _DSC0404 _DSC0409 На центральній площі зібралось чимало небайдужих жителів міста та району загалом._DSC0424_DSC0453_DSC0429 Хороші та щирі слова про своїх загиблих побратимів висловив Олександр Лисенко, голова Спілки ветеранів та учасників АТО “Миротворець”. _DSC0433 Голова Любомльської районної ради Микола Сушик зазначив, що Любомльщина пам’ятає своїх героїв та віддає їм честь і шану за мир на маленькій батьківщині._DSC0441 Заступник голова Любюмльської районної ради Ганна Сачук теж виразила співчуття сімям, а також зазначила, що така стела пам’яті та шани землякам – це прояв єдності жителів району.

Микола Пархомук, голова Любомльської райдержадміністрації, висловив щирі співчуття родинам загиблих та наголосив на значущості людського життя._DSC0446

Волонтер Андрій Дем’янчук поділився думками про кожного загиблого героя Любомльщини.

“Не хочеться вірити, що цих хлопців уже немає разом з нами. Кожен з них по-своєму був мені близьким. Пам’ятаймо наших героїв та любімо їх”, – не приховуючи емоцій розповів Андрій Дем’янчук.

_DSC0463 Солісти Любомльського РБК підготували виступи, присвячені вшануванню пам’яті наших загиблих земляків._DSC0385_DSC0473Нагадаємо, що облаштовувати стелу розпочали ще у травні волонтери, представники політичних франкцій та небайдужі жителі міста й району.

Читайте також: Зроби сам. У Любомлі люди самі зводять стелу загиблих воїнам АТО

Тепер на центральній площі міста з’явилась меморіальна дошка, де варто вшановувати пам’ять загиблих воїнів Любомльського краю та віддавати їм честь за подвиги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*