Понеділок, 18 березня 2019,03:37

У Любомлі відкрили спортивний клуб, де навчатимуть боксерської майстерності

21.10.2017 / Новини, Статті

У п’ятницю, 20 жовтня, в Любомлі відбулося урочисте відкриття міського спортивного клубу «Лідер». Основний вид спорту, який культивується тут — бокс, втім, засновники з часом мають намір розширити цей спектр.

Відтак, Любомль разом з чотирма містами обласного значення і п’ятьма іншими районами, став десятою адміністративно-територіальною одиницею Волині, де діє секція боксу.

На урочистість, що відбувалася у залі засідань районного відділу освіти, завітали представники міської і районної влади, освіти, гості з обласної федерації боксу, небайдужі до спорту люди.

Враженнями, планами на майбутнє, порадами з присутніми ділилися: керівник СК «Лідер» Олександр Курило, один з ініціаторів створення клубу — міський голова Роман Ющук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Герасимчук, співзасновники спортклубу — заступник міського голови Микола Оніщук, депутат міськради Олексій Чунь, Ігор Торба — помічник нардепа Ігоря Гузя, начальник відділу освіти Анастасія Савош, директор районної гімназії Олена Тишик, директор Любомльської ДЮСШ Олег Максимович, перший віце-президент обласної федерації боксу Михайло Смолка, директор Володимир-Волинського боксерського клубу «Любарт» Володимир Подзізей та ведучий заходу, в.о. секретаря федерації боксу Волині Петро Боярчук.

У своїх виступах вони говорили, що поява на теренах Любомльщини ще одного спортивного клубу — справа, без сумніву, корисна, адже нині дуже важливо залучати молодь, особливо шкільного віку, до занять спортом, пропагувати здоровий спосіб життя.

Наприкінці церемонії віце-президент обласної федерації боксу Михайло Смолка за сприяння розвитку боксу на Волині і відкриття СК «Лідер» вручив подяки Роману Ющуку, Олександру Герасимчуку, Анастасії Савош, Олені Тишик, Олександру Курилу та Олегу Максимовичу, а новоствореному клубу — комплекти боксерських рукавичок і важку боксерську грушу.

Заняття клубу проводяться у спортивному залі районної гімназії щотижня у понеділок, середу і п’ятницю о 18.00 год. Зараз триває набір юнаків і дівчат на секцію боксу віком від 10 років. Тренером клубу призначено вихованця БК «Любарт», майстра спорту України з боксу, члена національної збірної України Василя Поліщука.

тренер василь поліщук

По завершенні церемонії учасники сфотографувалися на згадку і поласували смачним тортом, виготовлений у формі логотипу спортивного клубу «Лідер».

DSC_0694 DSC_0700 IMG_9814 анастасія савош виступає олександр курило виступає петро боярчук ігор торба роман ющук смолка і герасимчук смолка і курило смолка і максимович смолка і савош смолка і тишик ющук

3 Коментарів У Любомлі відкрили спортивний клуб, де навчатимуть боксерської майстерності

  1. а за районну владу та депутатів районної ради ніхто не згадав що виділи 19тисяч гривень на зарплату тренера по боксу в спортшколі
    ось так і історія твориться брехунами

  2. на відкритті клубу з районної влади були представники – перший зам голови РДА та депутат райради Торба, тому не треба тут плакати. А те що до створення клубу Ваша районна влада не має ніякого відношення – це правда.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*