У Любомлі відбувся турнір пам’яті Героїв Небесної сотні (ФОТО)

19.02.2019 / Новини

У спортивному залі Любомльського професійного ліцею відбувся турнір з футзалу пам’яті Героїв Небесної сотні, організований дирекцією навчального закладу та міським головою Романюк Ющуком.

Поборотися за звання найсильніших зголосися шість команд, які спершу позмагалися на груповому етапі. За його підсумками переможці груп зустрічалися у фіналі, команди, які посіли другі місця, розігрували третю сходинку і т.д.

Отож, у грі за 5-6 місця юні футболісти Любомльського профліцею перемогли своїх однолітків з Овадного 5:1. Звання третіх призерів здобули футболісти Вишнівської школи, які у стиковому матчі виграли у команди Любольської ДЮСШ.

У вирішальному поєдинку, який був багатим на боротьбу і гострі моменти команда Ковельського центру професійно-технічної освіти виграла у суперників з Луківського ПТУ 3:2 і стала переможцем турніру.

Під час урочистого нагородження грамоти і кубки трійці призерів вручив директор Любомльського профліцею Володимир Дутко.