Середа, 3 червня 2020

У Любомлі оголосили конкурс на посаду директора інклюзивного центру

11.09.2018 / Новини

Любомльська міськрада оголосила конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любомльської міської ради (далі директора ІРЦ).

Про це йдеться на сайті установи.

Повне найменування: комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Любомльської міської ради.

Юридична адреса ІРЦ: вул. Незалежності, 70, м. Любомль, Волинська область, 44300.

Найменування посади: директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любомльської міської ради

Умови оплати праці: посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання.

Претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) у відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради, каб.416, вул. Незалежності, 23, м. Любомль, 44300 такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів повідомляються відділом освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурс проводитиметься 24 вересня 2018 року за адресою: відділ освіти. молоді та спорту Любомльської міської ради, вул. Незалежності, 23 м. Любомль, 44300.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ буде проводитися за напрямами:

– знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

– знання основ спеціальної педагогіки;

– знання основ управління діяльністю ІРЦ.

За додатковою інформацією звертатись у відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради до головного спеціаліста відділу освіти Оксентюк Наталії Миколаївни, каб.416, ел. пошта lbm.osvita@gmail.com.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*