Вівторок, 14 травня 2019,05:47

У Любомлі говорили про збори резервістів та контрактну службу

30.05.2018 / Новини

Сьогодні, 30-го травня, відбувся брифінг комісара Любомльського об’єднаного військового комісаріату Романа Гузя та голови районної призовної комісії Віктора Фельмецгера щодо проведення навчальних зборів резерву військовозобов’язаних, які перебувають на обліку у Любомльському ОРВК та проходження військової служби за контрактом.

Про це інформує сайт Любомльської РДА.

Військовий комісар Роман Гузь зазначив, що військовий резерв людських ресурсів складається з резервістів, які у добровільному порядку уклали контракт на проходження служби у військовому резерві або були зараховані в обов’язковому порядку до оперативного резерву в особливий період;

  • військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах та в Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки;
  • громадян та громадських об’єднань, які на добровільних засадах займаються діяльністю щодо підтримання обороноздатності держави.

Військовий резерв людських ресурсів поділяється за призначенням на:

– оперативний резерв;

– мобілізаційний людський резерв;

– громадський резерв.

Мобілізаційний людський резерв включає військовозобов’язаних, які призначені для комплектування військових частин, підрозділів територіальної оборони (посади, які не визначають боєздатність), а також військовозобов’язаних, які можуть бути залучені для комплектування навчальних центрів з метою поповнення некомплекту в особовому складі військових частин Збройних Сил, інших військових формувань, після відповідної підготовки (отримання відповідної військово-облікової спеціальності).

Громадський резерв включає громадян, які не мають вікових та фізичних обмежень щодо призову на військову службу та можуть бути залучені для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань в особливий період.

На час проведення зборів за зберігається робоче місце та середня заробітна плата. Непрацевлаштовані отримають “мінімалку” (п. 2 постанови КМУ від 23.11.06 №1644 “Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів”). Крім цього, виплачують добові (п. 1 постанови КМУ від 23.11.06 №1644) та одноразове грошове заохочення (п. 3 постанови КМУ від 23.11.06 №1644). Одноразове заохочення та добові виплачують на руки у бригаді.

Мета зборів комплексна, починаючи від вдосконалення індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

Постійно військовим комісаріатом здійснюються заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду військовозобов’язаних Любомльського району, які зараховані до підрозділів територіальної оборони.

Також наголошувалося на тому, що резервісту на час проведення зборів гарантується збереження робочого місця, державне страхування, харчування, безкоштовне медичне забезпечення.

1 Коментар У Любомлі говорили про збори резервістів та контрактну службу

  1. Молодці… А що, свободівців, правого сектору та інших угрупувань не хватає… Запросіть на брифінг їх та запропонуйте контракти, а то щось швидко після революції гідності вони поховались…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*