У Любомлі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю (ФОТО)

03.12.2019 / Новини

У Любомлі 3 грудня, в управлінні соціального захисту населення, відбувся захід приурочений до Дня людей з інвалідністю.

Присутні в залі мали можливість переглянути творчі номери у виконанні вихованців Любомльського будинку школяра, – інформує пресслужба Любомльської РДА.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Герасимчук висловив найтепліші слова учасникам заходу, на долю яких випали нелегкі випробування, побажав їм та їхнім родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

Також, Олександр Вікторович вручив подяки від районної державної адміністрації та районної ради за активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня інвалідів Віталію Булавці члену Любомльської районної організації інвалідів, Любові Голядинець члену Любомльської районної організації інвалідів, Володимиру Чаку члену ревізійної комісії Любомльської громадської міжрайонної територіальної первинної організації УТОС, учаснику художньої самодіяльності, Вірі Ярмошук члену правління Любомльської громадської міжрайонної територіальної первинної організації УТОС, активній учасниці художньої самодіяльності.

Довідково:

  • Щорічно 3 грудня, починаючи з 1992 року, в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день створений не для того, щоб святкувати, а для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захищати їх права, гідність і благополуччя, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.
  • Зазвичай, попри усілякі обмеження і потреби допомоги сторонніх, такі люди не вважають себе інвалідами, прагнуть ставлення до себе, як до звичайних людей, а ще намагаються усіляко показати свої сильні сторони.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*