У Любомлі в закладі харчування – масове стафілококове отруєння

21.07.2019 / Новини

В одному із закладів харчування у Любомлі сталося масове стафілококове отруєння.

Епідемічна ситуація щодо кишкових інфекцій на Волині залишається загрозливою,  реєструються масові отруєння. Лише з початку травня зареєстровано вже 4 спалахи кишкових інфекцій. Зокрема з них – три сальмонельозу та стафілококове  харчове отруєння, постраждало  75 осіб, з них – 25 дітей.

“Цьогоріч на Волині утримується тенденція до росту сальмонельозу. 2 спалахи сальмонельозу виникли в закладах громадського харчування в Луцьку та Ковелі, 1 – в закладі дошкільної освіти міста Нововолинська та стафілококове отруєння в закладі громадського харчування в м. Любомлі“, – повідомляють у Волинському обласному лабораторному центрі.

З неофіційних джерел виданню “Волинь Online” стало відомо, що отруєння в Любомлі трапилось менше місяця тому під час святкування дня народження. Частина гостей звернулась до Любомльської районної лікарні, де проходила лікування на стаціонарі, решта осіб почувалась в нормі.

Напередодні до медзакладу потрапили також деякі підлітки та їх батьки одного із сіл району, які у цьому ж ресторані відзначали випускний.

Інсайдери стверджують, що керівництво закладу харчування вибачилось за інцидент, який трапився у них, та врегулювало питання з потерпілими мирним шляхом.

Правоохоронні органи взяли ситуацію на контроль, відповідні служби провели всі необхідні заходи в закладі з виявлення джерела проблеми та його ліквідації.

1 Коментар У Любомлі в закладі харчування – масове стафілококове отруєння

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*