У Любомлі провели заходи до Дня Соборності України (ФОТО)

22.01.2020 / Новини

Історична година присвячена, до Дня Соборності України «Єднаймося браття-українці, поки живий вкраїнський рід», відбулася сьогодні у Любомльському краєзнавчому музеї.

З промовою перед учасниками зібрання, серед яких були, зокрема, й школярі, виступив голова райради Микола Сушик.

Цікаву літературно-музичну композицію підготували працівники міського будинку культури спільно з учнями Любомльського професійного ліцею. Також учасники зібрання переглянули відеосюжет «Злука. День Соборності України». Борців, які у різні часи полягли за незалежність нашої держави, вшанували хвилиною мовчання.

Далі відбулося відкриття виставки «Фактор свободи», яка розповідає про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, — Мазепу, Петлюру та Бандеру.

«Біографії цих постатей різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. Проте на шляху до її реалізації стояв ворог — Російська імперія, — зазначив у вступному слові директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський. — У протистоянні з ним їхні імена стали символом для свого народу і тавром для його ворогів».

По тому представники районної і міської влади поклали квіти до Меморіалу «Борцям за волю України» та стели загиблим учасникам АТО.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*