У Любомлі поліцейські сповіщали населенню через гучномовець про нові правила карантину (ВІДЕО)

04.04.2020 / Відео, Новини

Кабмін оприлюднив перелік додаткових заходів із запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби, які будуть діяти із 6 по 24 квітня в Україні.

У зв’язку з цим 3-го квітня поліцейські, курсуючи службовим автомобілем вулицями Любомля, сповіщали місцевим жителям про посилення карантинних обмежень.

Так, з понеділка, 6 квітня, не можна перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіратора або захисної маски, в тому числі виготовлених самостійно.

Також заборонене переміщення групою більш як дві осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону, або повнолітніми родичами дитини. Дітям не можна перебувати у громадських місцях.

Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, спортивних та дитячих майданчиків, а також проведення всіх масових заходів також під забороною.

Не можна перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус.

Також передбачається обов’язкова обсервація для всіх осіб, які перетинають державний кордон. Виключення – для працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних місій; водіїв, членів екіпажів, поїзних і локомотивних бригад.

Забороняється самовільно залишати місця обсервації або ізоляції.

Відповідна постанова оприлюднена на сайті Кабміну.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*