У Любомлі оштрафували чоловіка, який справив нужду на службовий автомобіль поліції

29.01.2020 / Новини

Він за тих же обставин вчинив злісну непокору законним вимогам працівників поліції при виконанні ними службових обов`язків щодо припинення хуліганських дій, висловлючись в грубій формі, погрожуючи фізичною розправою.

Суддя Любомльського районного суду розглянув матеріали направлені Любомльським відділом поліції протоколи серії про притягнення до адміністративної відповідальності за статтями 173,185 КУпАП.

Про це йдеться у постанові суду від 13 січня 2020 року, передає Район Любомль.

24 листопада 2019 року близько 23:00 по вулиці Володимирській в місті Любомль, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, чоловік справляв природні потреби на службовий автомобіль поліції, порушивши громадський порядок і спокій громадян, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Він за тих же обставин вчинив злісну непокору законним вимогам працівників поліції при виконанні ними службових обов`язків щодо припинення хуліганських дій, виражаючись в грубій формі, погрожуючи фізичною розправою, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.185 КУпАП.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколами про адміністративні правопорушення, затримання, консультативним висновком спеціаліста, рапортом інспектора Любомльського відділу поліції.

Суддя постановив визнати винним у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 173, 185 КУпАП, і на підставі ч.2 статті 36 КУпАП накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 гривень.

Також з чоловік заплатить на користь держави 420 гривень судового збору.

6 Коментарів У Любомлі оштрафували чоловіка, який справив нужду на службовий автомобіль поліції

  1. я думаю що кожен Любомильчанин те саме хотів би зробити – так що нехай зроблять висновки поліціянти

  2. цей вчинок говорить лише про вихованість конкретної людини, в тому числі спосіб проведення дозвілля. А вам, анонімним диванним писакам, права говороти за кожного жителя міста, ніхто не давав. маєте конкретні зауваження по роботі когось з поліцейських звертайтесь до керівників відлілу, які теж є мешканцями міста. Поліція відкрита до спілкування. p.s. перед тим як щось писати подумайте, чи зможете підтвердити написане,аби потім не прийшлось червоніти…

  3. І того підіб’єм підсумки за 675 грн можна обісцяти та обложити матами поліціянта! Весело! Нічогенький атракціон!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*