Четвер, 28 травня 2020

У Куснищах облаштовують територію біля храму (ФОТО)

02.10.2019 / Новини

За ініціативи місцевої жительки Валентини Калюх розпочалися роботи з облаштування території біля церкви Преображення Господнього в селі Куснища.

Дизайнерка створила план робіт, сформувала всі зони в окремі композиції і вирішила почати роботу з найменшої з них. Вона розрахована на те, щоб стати красивим періодично квітучим бордюром понад самою церквою.

Щодня біля церкви працюють все нові й нові люди, клумби – копаються, земля – завозиться. Ні вік, ні інтереси не заважають працювати разом. До цієї хорошої справи долучився і в.о сільського старости Петро Куран, і керівник місцевого сільськогосподарського підприємства Дмитро Демянчук, за сприяння якого регулярно завозиться родючий грунт під клумби, – пише Район.Любомль.

Вже привезли гойдалку на територію церкви і бесідку до кладовища (для поминальних обрядів). Місцевий житель Володимир Загура пожертвує 70% зелених насаджень.

«Дуже щаслива, що багато людей відгукнулися й допомагають. Сподіваюся, що до настання морозів нам вдасться зробити задумане. На даний час ми потребуємо бой, чорнозем, торф, фізичну силу, фінанси, певні рослини та багато іншого», – розповідає Валентина Калюх.

Організатори цього проекту закликають всіх селян підтримати ідею й допомогти в реалізації всього задуманого. Контактний номер телефону: 096-1625117.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Коментар У Куснищах облаштовують територію біля храму (ФОТО)

  1. СЛАВА !СУСУ ! Дуже радий, що люди так дружно взялися до роботи по благоустрою БОЖО! земл!… Хочу переслати грошей на допомогу, не знаю на кого ??? НАПИШ!ТЬ ! ЧЕКАЮ ! З повагою – Мыкола.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*