Вівторок, 28 січня 2020

У Коцюрах в хаті під ліжком знайшли людські рештки

23.08.2017 / Новини

Кістки чоловіка знайшли під ліжком в помешканні в селі Коцюри Любомльського району.

Про це пише Район.Любомль.

За інформацією видання, волинянин зник безвісти 5 років тому. Чоловік жив сам, раз у тиждень його навідувала дочка.

У понеділок, 20-го серпня, село облетіла шокуюча новина: у хаті Івана Антонюка під ліжком знайшли труп.

«Іван зник десь перед Днем Перемоги ще у 2012 році. Про його зникнення заявила дочка, яка щотижня приносила їсти. Якось батька не було вдома, жінка залишила харчі і пішла. Приїхавши наступного разу, побачила, що їжу ніхто не брав. Забила на сполох. Разом із односельчанами зайшла у хату, але господаря там не було, на столі лежали документи та мобільний телефон. Викликала міліцію. Розпочали пошуки, але вони виявилися безрезультатними», – розповіла жителька Коцюрів.

Односельчани кажуть, що три роки тому у Висоцьку в річці Неретва місцеві рибалки виявили труп. Всі й подумали, що то, мабуть, зниклий чоловік.

«У понеділок дочка прибирала у хаті і під ліжком, на якому спав батько, знайшла щось загорнуте. Розгорнула, а там кістки», – додають очевидців.

Як повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Любомльського відділу поліції Віталій Мархальчук, порушено кримінальне провадження, відомості внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань. Тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Ведеться слідство.

До речі, як стало відомо, суд ще раніше визнав безвісти зниклого Івана Антонюка померлим. А односельчани зауважили, що покійний дуже зловживав алкоголем, ймовірно, від цього й помер.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*