У команді Зеленського заявили, що зарплат в 4000 доларів у вчителів не буде

26.07.2019 / Новини

У команді президента Володимира Зеленського сказали, що попередні заяви про вчительську зарплату в чотири тисячі доларів поки нездійсненні, а ось 500 доларів буде “непогано для початку”. 

Про це інформує 5 канал з посиланням на ефір “Обозревателя”.

Нагадаємо: у березні в одному з відео на YouTube Володимир Зеленський розглядав реальність заробітної плати для вчителів 4 тисячі доларів на місяць. Однак експерт із питань освіти з команди Зеленського Сергій Бабак заявив, що така зарплата поки неможлива.

“У нас 440 000 вчителів. Можна їм зробити зарплати по $4000 – це вже такий відомий мем. Скільки це буде коштувати – давно вже порахували. Ми собі цього дозволити не можемо. Але потрібно до цього йти? Потрібно. У законі про освіту прописані три мінімальні заробітні плати. На даний момент це 13-14 тис. грн. Для початку буде непогано”, – зазначив заявив експерт із питань освіти з команди Зеленського, кандидат у нардепи від партії “Слуга народу” Сергій Бабак.

Він також обурився рівнем заробітної плати для молодого педагога.

“А коли у нас зараз молодий учитель, який приходить в школу, отримує 5100 … Це ненормально? Учитель повинен отримувати максимально можливу зарплату. Те, що вона повинна бути вищою за середню – це взагалі не обговорюється”, – сказав Бабак.

Такі заяви викликали хвилю насмішок у мережі.

Варто зауважити, що на початку липня уряд схвалив реформу оплати праці педагогів із підвищенням до чотирьох прожиткових мінімумів мінімального окладу до 2023 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*