У Гущі відбувся Міжнародний спортивний фестиваль

23.11.2019 / Новини, Спорт

У селі Гуща відбувся другий Міжнародний спортивний фестиваль, присвячений другій річниці утворення Рівненської ОТГ, в якому взяли участь спортсмени віком до 35 років з Рівненського, Гущанського, Столино-Смолярського старостинств, а також гості з с. Римачі та польської гміни Дорогуськ.

Про це йдеться на шпальтах газети «Наше життя» від 20 листопада.

Учасники — як хлопці, так і дівчата — майже три години змагалися у настільному тенісі, шашках, шахах, дартсі.

Щодо результатів, то серед дівчат найкращою шашкісткою стала Валерія Метелькова з Римачів, друге місце зайняла Марія Чоботан з Гущі, третє — Наталія Козловська з Рівного; серед хлопців перемогу святкував Руслан Волочай (с. Рівне), другим призером став Андрій Костюк (с. Римачі), третім — гущанець Іван Чоботан.

Серед шахістів не було рівних Мареку Влащуку з Дорогуська, друге і третє місця посіли відповідно рівненчанин Руслан Волочай і Михайло Сухецький (Римачі). Серед дівчат теж перемогла представниця Польщі — Нікола Матчук, другою стала Вікторія Адамчук з Гущі, третьою — Яна Васенько з Рівного.

У змаганням тенісистів трійка призерів мала такий вигляд: Віктор Приказюк (Борове), Іван Чоботан (Гуща), Андрій Костюк (Римачі); серед дівчат: Анастасія Бородачова (Римачі), Яна Васенько (Рівне), Вікторія Адамчук (Гуща).

У змаганнях з дартсу, спершу майстер-клас показав неодноразовий учасник Всеукраїнських та переможець обласних змагань Руслан Гіль, який з шести кидків здобув 56 очок з 60 можливих. Щодо залікових балів, то серед дівчат найвлучнішою виявилася Патриція Зелінка з Дорогуська, яка набрала 38 очок. До трійки призерів також потрапили Яна Васенько (Рівне) та Оксана Чоботан (Гуща). Серед хлопців з результатом 47 очок першим виявився римачівець Орест Вербінський, друге місце зайняв Дмитро Морозюк (Гуща), третє — Войцех Вуйчик (Дорогуськ).

У загальнокомандному заліку третє місце дісталося Дорогуську, друге — Римачам, перше — Рівному.

Під час урочистого нагородження учасників змагань привітали: начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Руслан Гіль, староста Гущанського старостинства Олексій Нестерук, які вручили переможцям і призерам дипломи, медалі, кубки і призи.

Фото надано редакцією газети «Наше життя».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*