Середа, 6 червня 2018,19:38

У Головненському інтернаті порушують права дітей?

08.11.2016 / Новини

Правоохорнці виявили ряд порушень у виплаті волинським дітям-сиротам одноразової допомоги.

Луцька місцева прокуратура в ході вивчення стану дотримання соціальних і майнових прав дітей-сиріт, виявила порушення посадовими особами шкіл-інтернатів області щодо невиплати випускникам одноразової грошової допомоги в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку – повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У зв’язку з тим, що неповнолітні позбавлені батьківського піклування, належать до соціально незахищеної категорії населення та неспроможні самостійно захистити свої інтереси в суді, а опікуни й відповідні служби органів державної влади та місцевого самоврядування не вживали заходів до захисту їх майнових прав, на захист прав дітей-сиріт стала прокуратура.

У вересні 2016 року Луцькою місцевою прокуратурою подано до суду три позовні заяви про визнання протиправною бездіяльності Головненської школи-інтернату та зобов’язати виплатити одноразову грошову допомогу випускникам на загальну суму 19 тис. грн.

Наразі рішеннями Любомльського районного судів позов прокурора перебуває на розгляді.

Зауважимо, що у зв’язку з внесенням змін до Конституції України з 30 вересня 2016 року органи прокуратури не наділені повноваженнями на представництво інтересів дітей в суді.

1 Коментар У Головненському інтернаті порушують права дітей?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*