У Головненській ОТГ визначились із кандидатами у депутати від партії «За майбутнє»

22.08.2020 / Новини

«Нам спільними зусиллями з народним депутатом Ігорем Гузем вдалося зберегти громаду. Тому, переконаний, що ми переможемо й на місцевих виборах 25 жовтня», – такими словами голова Головненської ОТГ Микола Демедюк розпочав форум із представлення кандидатів до рад різних рівнів, які балотуватимуться від політичної партії «За майбутнє».

Він розповів, що попереду у нової команди збільшується коло питань, що потребують вирішення. Адже до Головненської ОТГ приєдналася Згоранська сільрада і кількість мешканців громади збільшилася до 9 тисяч.

«Багато чого ми зробили з 2017 року, з часу створення нашої ОТГ, але багато чого ще потрібно реалізувати. Саме тому я вирішив знову балотуватись на посаду селищного голови. Звісно, нам буде не просто, адже ми стали ще потужнішими – до нас приєднується Згоранська сільська рада.

Буде важко, але я маю упевненість, що спільними зусиллями ми подолаємо будь-які перешкоди. У співпраці з депутатським корпусом і виконавчим комітетом ми випрацюємо стратегію подальшого розвитку громади», – наголосив Микола Демедюк.

Після того, як голова розповів про здобутки, проблеми та спільні плани, він представив команду від політсили «За майбутнє», з якою піде на місцеві вибори.

Отже, у депутати до Головненської ОТГ балотуватимуться:

 • Задерей Валентина Антонівна – директор Головненського ліцею
 • Дзядук Василь Іванович  – смт. Головно, спеціаліст землевпорядник Головненської ОТГ, депутат селищної ради
 • Маїло Олександр Петрович  – смт. Головно, підприємець, депутат селищної ради
 • Бліндарук Сергій Миколайович – смт. Головно, пенсіонер, депутат селищної ради
 • Куць Володимир Миколайович  –  смт. Головно, спеціаліст землевпорядник Головненської ОТГ
 • Мороз Сергій Іванович–  с. Мшанець, майстер лісу, депутат селищної ради
 • Семенчук Олена Миколаївна  – с. Нудиже,начальник відділення поштового зв’язку, депутат селищної ради
 • Гегера Олександр Петрович смт. Головно, вчитель Головненської школи-інтернат
 • Масловський Володимир Михайлович  – смт. Головно, ветеринарний лікар Головненської дільничної ветлікарні
 • Козачук Антоніна Адамівна  – с. Гупали, завклуб с. Гупали
 • Купира Олександр Петрович  – с.Згорани, підприємець
 • Богдан Тетяна Петрівна  – с. Згорани, завідувач Згоранського ЗДО
 • Шишко Тетяна Сергіївна  –  с. Згорани, директор Сильнівського НВК,член виконкому
 • Гінайло Леся Василівна  – с. Згорани, завідувач військово-обліковим бюро
 • Сич Оксана Миколаївна  – с. Згорани, вчитель географії в ОЗНВК ЗОШ I-III ст. гімназія смт. Шацьк,філія ЗОШ I-II ст. с. Самійличі
 • Стрекалюк Петро Романович  – с. Скрипиці, тимчасово не працює
 • Грицюк Артем Володимирович  – с. Згорани, тимчасово не працює
 • Ляшук Олена Володимирівна– с. Згорани, завклуб с. Згорани
 • Марчук Віталій Володимирович смт. – Головне, начальник гуманітарного відділу Головненської ОТГ
 • Голян Віктор Антонович – смт. Головне, вчитель Головненського ліцею, депутат селищної ради

Тож, як справжній господар громади та багаторічний управлінець, Миикола Демедюк озвучив і свою програму дій на наступну каденцію. Зокрема, в ОТГ розпочалось будівництво нової амбулаторії, вартістю 7,4 млн грн, облаштоване футбольне поле зі штучним покриттям, а за підтримки депутата Ігоря Гузя – провели капітальний ремонт спортзалу, вартістю 1,4 млн грн.

«Також усі знають, що у всіх селах ми зробили вуличне освітлення, а для дітей створили інклюзивно-ресурсний центр, придбали і автомобіль для їх перевезення. Також ми намагались багато уваги приділяти ремонту доріг і об’єктів соціальної сфери. Але на майбутнє – ми повинні поставити в пріоритет і зробити дорогу Головне-Нудиже-Заболоття.

Треба шукати кошти, гранти, щоб її зробити. Також необхідно облаштувати дорогу Головне-Згорани через лісові масиви. Але я знаю не менше вас хвилює завершення будівництва школи і облаштування нового дитячого садка», – наголосив Микола Демедюк.

Окрім цього, голова ОТГ роздумує над питанням залучення туристів та інвесторів, аби розвивати Згоранський заказник. Також Микола Демедюк в найближчому часі планує відкрити ЦНАП з метою надання адміністративних послуг жителям громади.

«Я дуже втішений, що Микола Васильович дав згоду йти від нашої команди «За майбутнє». Ми працюємо довгий час і об’їхали не раз всі села. Входження Згоранської сільської ради до Головненської – це розширення перспектив розвитку для вашої громади. Наша команда «За майбутнє» буде відстоювати децентралізацію надалі – не забирати повноваження, а нарощувати їх. Наше завдання – давати громаді самим заробляти.

Тому, зважайте на Згорани, йдеться про туристичний потенціал, тому ми повинні зробити так, щоб ці люди, які їдуть на Світязь, залишали свою копійку тут», – наголосив народний депутат Ігор Гузь.

До слова, Микола Демедюк уточнив, що буде йти самовисуванцем, але за підтримки партії «За майбутнє».

«Зараз ситуація в країні і в світі важка й бути диванним критиком – це звичайно просто. Але ми зібрались для того, щоб внести якісь зміни, щоб рухатися вперед «За майбутнє». Нам треба такі зміни і прошу вас довірити та підтримати кандидатуру діючого голови ОТГ Миколи Демидюка. Це – людина досвідчена, з багаторічним досвідом управління. Людина, яка повністю адаптована до місцевого самоврядування і знає, як керувати громадою», – пояснив свій вибір учитель Головненського ліцею Олександр Гегера.

У свою чергу, завідувач Згоранського ДНЗ Тетяна Богдан, з огляду на приєднання їхньої сільської ради  до Головненської ОТГ, теж висловила свої слова підтримки і попросила Миколу Демедюка в наступній каденції звернути увагу на Згоранський дитсадок, який за 60 років свого існування «не бачив» жодного ремонту.

«3 роки в ОТГ – це ще не так багато, тому я прошу підтримати на виборах Миколу Демидюка. Він багато зробив для нашої територіальної громади і я надіюсь, якщо ми його оберемо вдруге, то ми матимемо набагато більші досягнення в розвитку. Ми вам довіряємо і нехай вам щастить», – звернулася директорка Головненського ліцею Валентина Задерей до голови.

Фото з форуму:

 

6 Коментарів У Головненській ОТГ визначились із кандидатами у депутати від партії «За майбутнє»

 1. До Тетяни Петрівни.Ви в своїй звяві принизили не тільки себе як завідуючу садочком з більш ніж 30 -ти літнім стежем роботи на цій посаді , а й усіх працівників садочка,і усі житалів села, бо більшість з них вносили свою батьківську вдячність у вигляді матеріальної допомоги і допомогали з ремонтом садочка. А майбутноьму голові ОТГ слід подумати над кандидатурою на посаду завідуючої Згоранським садочком!

  • Не принизила я працівників садочка,жителів села і себе як завідувача ДНЗ з 35 літнім стажем роботи.Не було капітального ремонту приміщення.Були косметичні і часткові. Звертала і буду звертати увагу на проблеми Згоранського ДНЗ.
   ДНЗ розрахований на 20 дітей, відвідує 45 дітей. Ще в 2012 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на добудову третьоЇ групи і реконструкцію ДНЗ. Витрачено 33 755 грн. На той час це були великі гроші,але в дію проєкт не втілили.
   До Василівни. Ви добре знаєте, що кожного року я звітую перед батьками, колективом та громадскістю. Пропозиції учасників звіту:добудова третьої групи. За 35 років не було жодної скарги на виконання моїх посадових обов язків
   Голова батьківського комітету Литвін Вапентина Олександрівна і працівники закладу мене підтримують. Кого образила пробачте.

 2. Директор ЗДО
  Ніколи нічого не коменую. Але зачепило наболіле питання закладів дошкільної освіти.Переповнені групи,недостатнє фінансування і тд. Молодець Тетяна Богдан,що піднімає такі питання,адже ми керівники установ відповідаємо за дітей, працівників.Маємо дбати за їх благополуччя,не тільки звертати увагу на належне харчування ,а й на матеріальне забезпечення,в якому середовищі виховуються діти. Ми тільки мріємо…. Щоб в кожному закладі були комп’ютерні кімнати, тому,що сьогодні це не забаганка завідувачки,а вимога
  сьогодення.
  Коли людина стукає у двері їй відкривають. І я впевнена, що майбутьній голова який очолить громаду буде мудрий,поспілкується з досвідченим керівником (стаж 35 років)обговорять всі досягнення і проблеми закладу і приймуть правильне рішення.
  Вам Тетяна успіхів у роботі, адже ви робите гарну справу.Для нас із вами немає більшої подяки як бачити усміхнені ніжні личка діток.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*